piątek, 9 sierpnia 2013

Słoik dobrych wydarzeń :)


Spójrz na siebie w lustrze. Kogo widzisz? Czy to osoba, którą chcesz być? Czy może to ktoś inny, kim miałeś być? Osoba, którą powinieneś być, ale nie udało się. Ktoś mówi ci, że nie możesz, albo nie zrobisz tego? Bo możesz. Uwierz, że miłość tam jest. Uwierz, że marzenia spełniają się każdego dnia. Bo tak jest. Czasami szczęście nie pochodzi od pieniędzy, sławy czy władzy. Czasami szczęście pochodzi od dobrych przyjaciół i rodziny. I z cichej szlachetności wiedzenia dobrego życia. Uwierz, że marzenia spełniają się każdego dnia. Bo tak jest. Więc spójrz w lustro i przypomnij sobie, aby być szczęśliwym, bo zasługujesz na to. Uwierz w to. I uwierz, że marzenia, spełniają się każdego dnia. Bo tak jest.   - One Tree Hill


Dzisiaj chcę Wam zaprezentować słoik dobrych wydarzeń, na początku roku spotkałam się na kilku stronach z pomysłem, aby do jakiegoś pojemnika, słoika czy czegokolwiek tam chcecie, za każdym razem gdy wydarzy się coś niesamowitego, cos co chcecie zapamiętać i później móc miło wspominać, zapisujecie to wydarzenie na karteczce i tam wrzucacie. Robicie to przez cały rok i po tym czasie otwieracie i macie takie świetne podsumowanie wszystkich fajnych rzeczy, które się wydarzyły w ciągu ostatnich 365 dni :) Moim zdaniem to wspaniały pomysł i sama oczywiście coś takiego prowadzę, u mnie to wygląda w ten sposób:


 
 

5 komentarzy:

 1. Przez jakiś czas, dwa-trzy miesiące zapisywałam z przeznaczonym do tego zeszycie dobre rzeczy, które mnie spotkały danego dnia, a później przestałam, właściwie nie wiem dlaczego..Może powinnam do tego wrócić?

  OdpowiedzUsuń
 2. Sądzę, że to dobry pomysł :) Sama myślałam nad czymś takim, bo do tego słoika wrzucam co jakiś czas takie fajniejsze wydarzenia, a w końcu te codzienne, drobne przyjemności są równie ważne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. genialny pomysł :) Świat jest pełen kreatywnych pomysłów że aż ostatnio mnie to zadziwia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. pomysł ze słoikiem super, urzekł mnie niesamowicie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. O, o, pamiętam, jak Aniamaluje zainspirowała mnie do zapełnienia swojego słoika <3

  OdpowiedzUsuń