sobota, 7 grudnia 2013

Moc inspiracji

Chyba każdy kocha to cudowne uczucie, gdy działamy pod wpływem zainspirowania. Mam nadzieję, że towarzyszy Wam ono jak najczęściej a dzisiejszą notką będę chciała Wam jeszcze bardziej pomóc je w sobie wzniecić. Dlatego przedstawię co było źródłem moich inspiracji w ciągu ostatnich tygodni :

* ta piosenka, po prostu genialna ! Teledysk, tekst, piękny głos Emeli - wszystko po prostu!* warsztaty z PR, w których miałam okazję wziąć udziału, były naprawdę świetnym doświadczeniem, gdzie dowiedzieliśmy jak ważna jest mowa ciała w kontaktach międzyludzkich, oraz jak formułować odpowiedzi przed kamerą, najpierw na przykładach z życia gwiazd (naprawdę przeprowadziliśmy ciekawą analizę ich zachowania podczas np. wydawania jakiś oficjalnych przeprosin itd.) a następnie chętni mogli samemu sprawdzić nabyte umiejętności w praktyce odpowiadając na pytania po czym wszyscy razem analizowaliśmy co zrobili dobrze, a co jeszcze trzeba poprawić - naprawdę super :)


*książka "Planeta dobrych myśli" Beaty Pawlikowskiej i kalendarz na 2014 rok z cytatami Paulo Coelho, to moje tegoroczne prezenty od świętego Mikołaja :) Muszę przyznać, że trafił w dziesiątkę. Pierwsza książka naprawdę napawa pozytywną energią, napisana w lekkim języku, może nie jest to nic jakiegoś odkrywczego, ale wywołuje uśmiech na twarzy no i oczywiście inspiruje, zaś kalendarz jest wypełniony cytatami, które ja jako maniaczka wszelakich cytatów myślałam, że tego autora to już potrafię wyrecytować z pamięci, zaskoczona stwierdziłam, że znam tylko pojedyncze z tych zawartych w kalendarzu. Mój ulubiony:
"Nie będę skarżyć się na swój los, narzekać, że ciągle to samo i niczego nie da się zmienić. Przecież traktuję ten dzień, jakby był pierwszym dniem mojego życia Odkryję w nim rzeczy, których istnienia nawet nie podejrzewałem."  


 
 
 
*na koniec bardzo motywujący filmik, który jest dla mnie świetnym lekarstwem na lenia
 

 
 
A co Was ostatnio zainspirowało? :) 

3 komentarze:

 1. Ja skusiłam się na kalendarz Pawlikowskiej. Zobaczymy, jak się spisze :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O super! :) Ja właśnie miałam dylemat pomiędzy tym, a Coelho, ale biorąc pod uwagę, że mam już Planetę dobrych myśli, wybrałam to drugie :)

   Usuń
 2. cudowne prezenty : ) również uwielbiam czuć się zainspirowana! obserwuję!

  OdpowiedzUsuń