piątek, 27 czerwca 2014

Moc inspiracji #2

Co mnie zainspirowało ostatnio? 
weheartit.com

- cytat : 

Kiedy znajdziesz w życiu coś, w co będziesz wierzyć ponad wszystko, wytrwaj przy tym, bo nigdy więcej nie wróci. A jeśli będziesz wierzyć z całą mocą, ludzie prędzej czy później spojrzą na to twoimi oczami. Bo kto wie lepiej jak nie ty? Nie bój się trudnych wyborów. Znajdź coś jednego, co się liczy, a wszystko inne samo się ułoży — Elizabeth Haydon
 
-chyba najpiękniejsza relacja z podróży jaką kiedykolwiek widziałam, cudowne!

-świetny, motywujący post o tym jak nie zmarnować wakacji. Marta zainspirowała mnie do stworzenia swojej listy planów na ten okres i w najbliższym czasie się nią z Wami podzielę :)

-bardzo fajna strona poświęcona psychologii współczesnej dużo inspirujących treści, ciekawostek, artykułów itd.

-książka "Sekret" - ukazuje moc pozytywnego myślenia, co prawda sceptycznie podchodzę do niektórych hardcorowych przypadków opisanych w tej książce, ale cos w tym na pewno jest, sama to zauważyłam na własnym przykładzie im bardziej pozytywnie nastawiona jestem tym więcej świetnych rzeczy mnie spotyka :)

-piosenka "Burning gold" - genialna! tekst, muzyka, przesłanie!
" Looking back I see I had the flame in me
I’m the wind that’s carrying a change

I've had enough of chasing luck
I need, I need a change"


Jeśli Wy znaleźliście coś inspirującego czym chcielibyście się podzielić, napiszcie o tym w komentarzach. Inspiracji nigdy za wiele! :)

2 komentarze:

  1. Piękny cytat :)
    Taki prawdziwy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudowny ten filmik! :) A Sekret nie jest dla mnie, miałam kilka podejść, ale nie mogłam przez niego przebrnąć :) Wierzę, w to, że gdy czegoś pragnę to mogę to osiągnąć, ale ta książka jakoś do mnie nie potrafiła trafić :)

    Nie chce się powtarzać i moje inspiracje znajdziesz u mnie na blogu :)

    OdpowiedzUsuń