piątek, 29 sierpnia 2014

Kocha, wspiera, dopinguje...

Kochasz ją z całego serca, napędza Cię do działania, wszystko wokół jak tylko ona się pojawi nabiera kolorów, na samą myśl ekscytujesz się jak dziecko, które dostało nową zabawkę i nie możesz się doczekać kolejnego spotkania, nie potrafisz bez niej żyć.


Jeśli jeszcze jej nie znacie przedstawiam Wam kogoś wyjątkowego - OTO PASJA.


 
Pasja to coś znacznie więcej niż hobby. To coś, co w sekundzie przemienia przeciętnych ludzi, w niesamowicie interesujących, czyni ich wyjątkowym. Na kilometr wyczujecie czy dana osoba mówi o zwykłym zainteresowaniu czy pasji. Ten moment - gdy z ogromnym zapałem, niesamowitym podekscytowaniem i błyskiem w oku opowiada o niej, jest nie do podrobienia. Uwielbiam takich ludzi!

Jakie są jeszcze korzyści z pasji? To ona czyni nas szczęśliwszymi i potrafi sprawić, że szeroki uśmiech nie schodzi nam z twarzy przez dłuższy czas. Osobiście, nic nie daje mi większego zastrzyku endorfin jak właśnie pasja.

Jeśli podczas osiągania celów jest ona nasza towarzyszką, droga do realizacji mimo, że ciężka i wyczerpująca to również jest niesamowicie przyjemna, bo w końcu robimy to co szczerze kochamy. Jeśli kierujesz się pasją, porażki i przeszkody stające Ci na drodze nie są aż tak dużym problemem. Za każdym razem wstajesz i po prostu idziesz dalej, bo ona podtrzymuje Cię na duchu i dopinguje, jest najlepszym kibicem jakiego możesz sobie wymarzyć. Dzięki niej się nie poddasz. Osiąganie sukcesu z pasji daje najwięcej satysfakcji.

Nie masz pasji? Nie ma na to niestety żadnego cudownego sposobu. Musisz szukać i tyle. Próbować dziesiątki, setki nowych rzeczy, aż znajdziesz coś, co pokochasz. Wtedy nie pozostaje nic innego, jak się w tym nieustannie realizować.

Tak samo jak nie należy rezygnować z osób, których się kocha, nie wolno odpuszczać swojej pasji. Gdy raz ją znajdziesz, nigdy jej nie zostawiaj. Bez niej w życiu jakoś pusto, smutno i szaro.

1 komentarz: